Rzetelna firma Aptekamini.pl
Opinie o Aptekamini.pl
Wyróżnienie Aptekamini.pl w rankingu artykuły medyczne na opineo.pl 2016
Gwarancja Najniższej Ceny w Aptekamini.pl

BLANX WHITE SHOCK 50 ml + akcelerator Blanx LED

A7034
Producent: A.B.BERREN-HANDLOWY SP. Z O.O.
Dostępność:
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
szt.
Cena brutto: 29,98 zł

Opis produktu

Pasta Blanx White Shock z akceleratorem Blanx LED to pasta o specjalnej, innowacyjnej formule działania, wzmocnionej światłem ledowym, która daje efekt wybielania zębów bez udziału nadtlenku i optycznych rozjaśniaczy. Dzięki systemowi Actilux, pasta aktywnie działa przez całą dobę, w naturalny sposób wybielając zęby. 
 
Pasta znajduje się w standardowym, miękkim opakowaniu wyposażonym w nakładkę ledową, która stanowi rodzaj lampy wielokrotnego użytku. Należy ją nałożyć na tubkę, by zaczęła świecić aktywując Actilux. Actilux reaguje w zetknięciu ze światłem i działa wybielająco na zęby, implanty, a także wypełnienie zębów. Pasta nie tylko wybiela zęby, ale  usuwa osady nazębne nie drażniąc jednocześnie dziąseł. 
 
Po regularnym stosowaniu można zauważyć bielszy odcień zębów, implantów i wypełnień. Rozwój kamienia nazębnego i próchnica są ograniczone. Zęby zyskują ochronę dzięki czemu nie psują się tak łato. 
 
Wskazania: pasta zalecana jest osobom, wobec których standardowe pasty wybielające nie spełniają oczekiwań. Pasta Blanx White Shock z nakładką ledową działa z podwójną mocą wybielania. Rekomendowana jest do wybielania zębów, walki z osadem nazębnym i przebarwieniami.

Klienci, którzy kupili BLANX WHITE SHOCK 50 ml + akcelerator Blanx LED, kupili również:

Do każdego zamówienia niezależnie od kwoty próbka gratis!

Zioła i suplementy diety, postaw na zdrowie: