A-CERUMEN Preparat do higieny uszu, płyn 5 ampułek x 2ml

  • Dodaj recenzję:
  • A12444
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 6,99 zł
  • Niedostępny
A-CERUMEN Preparat do higieny uczu, płyn 5 ampułek x 2ml

Łagodny preparat o działaniu rozpuszczającym woskowinę i oczyszczającym uszy – A-Cerumen w postaci jednorazowych ampułek. Produkt do stosowania zarówno u osób dorosłych, jak również u dzieci i niemowląt.

Skład:

Roztwór soli alkiloamido-polipeptydowej – 35,56g, roztwór kokamidopropylu betainy – 6g, PEG 120 dioleinian metyloglukozy – 1,5g, podłoże QS – 100g.

Działanie:

Wodno-tłuszczowa emulsja A-Cerumen to środek o właściwościach powierzchniowo czynnych przeznaczony do higieny uszu. Stosowanie emulsji powoduje rozpuszczanie woskowiny, składniki aktywne odtłuszczają złogi woskowiny i usuwają je. Produkt używany regularnie zapobiega ponownemu nagromadzaniu się złogów w przewodzie słuchowym zewnętrznym. Produkt jest pakowany w ampułki, których kształt zapewnia łatwą aplikację, a dzięki temu, że płyn jest stosunkowo gęsty nie wylewa się z uszu. Każda ampułka wyposażona jest w zatyczkę, która pozwala na jej użycie w dwóch turach.

Zastosowanie:

A-Cerumen preparat do oczyszczania i higieny uszu przeznaczony do usuwania woskowiny usznej. Produkt dla niemowląt, dzieci i dorosłych.

Informacje dodatkowe:

Unikać kontaktu z oczami. Nie połykać. Jeśli występują problemy przy samodzielnym oczyszczaniu przewodu słuchowego z woskowiny, należy udać się na zabieg do specjalisty. Ampułkę zużyć w ciągu 24 godzin od otwarcia. Produkt przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 30st. C, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku perforacji błony bębenkowej, w przewlekłych stanach zapalnych ucha środkowego i przewodu słuchowego, w przypadku bolesności ucha.

Sposób użycia:

Do stosowania regularnego dla utrzymania higieny uszu – aplikować 2 razy w tygodniu. W przypadku nagromadzonych złogów woskowinowych: stosować rano i wieczorem przez 3-4 dni. Przed aplikacją należy przechylić głowę lekko na bok tak, aby płyn nie wypływał od razu z ucha, wkroplić połowę zawartości ampułki do każdego otworu usznego. Po około minucie, odchylić głowę do tyłu, wtedy produkt wraz z wydzieliną błony śluzowej wypłynie, następnie przepłukać, wytrzeć wypływającą wydzielinę. Nie należy wkładać dozownika zbyt głęboko do ucha, aby nie doprowadzić do podrażnienia.