Acidolac Baby, 10 saszetek

  • Dodaj recenzję:
  • A284
  • Producent: MEDANA PHARMA
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 16,20 zł
  • Niedostępny

Nazwa:
Acidolac Baby

Dawka: 1,5 g

Opakowanie: 10 sasz.a 1,5g

Acidolac Baby to preparat łączący w składzie szczep bakterii probiotycznych Bifidobacterium BB-12 i fruktooligosacharydy (FOS), przeznaczony do postępowania dietetycznego w stanach zaburzenia równowagi flory bakteryjnej przewodu pokarmowego.

Wskazania: stosowany w celu: przywrócenia naturalnej flory w jelicie w trakcie i po antybiotykoterapii; łagodzenia przebiegu biegunek (zwłaszcza infekcyjnych) i skrócenia czasu ich trwania; wspomagania naturalnej odporności organizmu (związanej z równowagą flory bakteryjnej przewodu pokarmowego); przywrócenia równowagi flory bakteryjnej w trakcie podróży do innych stref klimatycznych, kiedy w przewodzie pokarmowym dochodzi do zmian w składzie mikroflory; dla niemowląt po 1. miesiącu życia, dzieci i osób dorosłych.

Dawkowanie: niemowlęta po 1. miesiącu życia i dzieci: 1–2 saszetki dziennie. Dla niemowląt zawartość saszetki należy wymieszać z wodą lub mlekiem, a w przypadku dzieci od 2. roku życia i dorosłych produkt może być spożywany również z jogurtem lub bezpośrednio z opakowania. Stosować w trakcie kuracji antybiotykowej oraz 2–3 tygodnie po jej zakończeniu, lub indywidualnie według wskazań lekarza

Skład: maltodekstryna, fruktooligosacharydy (FOS), liofilizowany szczep bakterii Bifidobacterium BB-12, substancja przeciwzbryłająca - dwutlenek krzemu. 1 saszetka zawiera: wartość energetyczna 4,3/5,8(kJ/kcal), białko 0,006g, węglowodany 1,4g, tłuszcz 0g, bifidobacterium BB-12 4mld (4 x 109 CFU), fruktooligosaszarydy (FOS) 0,5g.

Produkt nie zawiera białka mleka krowiego, laktozy, glutenu i może być podawany osobom, które nie tolerują tych składników. Produkt przeznaczony do stosowania pod nadzorem lekarza.