BIODERMA HYDRABIO H2O Płyn micelarny 2 x 500ml KRÓTKA DATA

  • Dodaj recenzję:
  • A22694
  • Producent: NAOS POLAND SP. Z O.O.
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 36,00 zł
Data ważności: 30.12.2018 r.

Płyn micelarny Bioderma Hydrabio H2O
o delikatnie pachnącej, hipoalergicznej formule skutecznie usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia z twarzy. Powstał z myślą o pielęgnacji skóry wrażliwej i odwodnionej. Unikalna hipoalergiczna formuła płynu micelarnego Bioderma Hydrabio H2O powstała w oparciu o opatentowany kompleks Aquagenium, który pomaga utrzymać dobrą kondycję skóry. Zawarte w płynie micele estrów kwasów tłuszczowych  skutecznie zmywają makijaż i oczyszczają skórę twarzy i wokół oczy. O odpowiedni poziom nawilżenia skóry dba gliceryna, natomiast o złagodzenie stawów zapalnych i podrażnień – wyciąg z ogórka. 
 
Skóra otrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, dzięki czemu jest sprężysta i nie przesusza się. Płyn zapewnia jej codzienną, właściwą pielęgnacją dzięki, której jest czysta i odświeżona.
 
Wskazania: 

Płyn micelarny Bioderma zalecany jest w codziennej pielęgnacji skóry odwodnionej i wrażliwej. Nadaje się do zmywania makijażu twarzy i oczu. Doskonale radzi sobie ze zmywaniem nawet wodoodpornego makijażu. Warto po niego sięgnąć w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu nawilżenia skórze po przebytych kuracjach wysuszających, wystawionej na ekspozycje słoneczne i opalonej w solarium. Można go stosować w celu przywrócenia równowagi skórze szarej i pozbawionej blasku. 
 
Sposób użycia:

Nasączyć wacik płynem micelarnym Hydrabio H2O i oczyścić skórę twarzy i wokół oczu.
 
Główne składniki:

Micele estrów kwasów tłuszczowych, kompleks Aquagenium, wyciąg z ogórka, gliceryna.


Uwaga!
Ilość produktów jest ograniczona, produkty są wysyłane według kolejności zamówień. Produkt nie podlega zwrotowi.