BIOKAP NUTRICOLOR Farba koloryzująca 5.3 Jasny Złoty Brąz 140ml

  • Dodaj recenzję:
  • A6123
  • Producent: BIOS LINE S.P.A.
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 35,99 zł
  • Niedostępny

BIOKAP NUTRICOLOR 5.3 Jasny Złoty Brąz 140ml
Produkty kosmetyczne Biokap Nutricolor są efektem długotrwałych badań prowadzonych w ramach koncepcji „Koloryzacja plus ochrona”. Formuła farb powstała poprzez połączenie barwników do włosów z najnowszymi technologiami w celu zapewnienia ochrony i dbałości o skórę głowy. Największym wyzwaniem było uzyskanie barwnika zapewniającego wysoki poziom ochrony dermatologicznej skóry głowy. Dlatego stworzona została mieszanka naturalnych składników, takich jak roślinne alkohole tłuszczowe, estry i kwasy tłuszczowe, które dzięki powolnemu enzymatycznemu uwalnianiu kwasów lipidowych, uwalniają kwasy owocowe na skórze głowy, chroniąc ją przed podrażnieniem czy uczuleniem. BIOKAP Nutricolor stawia sobie za cel optymalizację stopnia bezpieczeństwa włosów i skóry głowy podczas i po procesie koloryzacji. Producent wyeliminował ze składu produktów wiele wysoce drażniących substancji chemicznych i zastosował szeroki wachlarz naturalnych, które wykazują działanie łagodzące i ochronne dla skóry i włosów.

Przygotowanie i nanoszenie w 10 prostych krokach:
1. Delikatnie przeczesać włosy by usunąć pozostałości lakieru i produktów do układania włosów.
2. Nanieść krem ochronny na skórę głowy wokół włosów w miejscach, gdzie skóra jest najbardziej narażona na pobrudzenie.
3. Wycisnąć zawartość tubki do butelki z emulsją Nutrifix.
4. Nałożyć plastikową zakrętkę na aplikator i potrząsnąć, aby uzyskać jednolitą mieszankę.
5. Odciąć końcówkę zakrętki, założyć rękawiczki.
6. Nanieść część mieszanki na podstawę włosów, delikatnie wmasować i pozostawić na około 20 minut; następnie nanieść pozostałą część mieszanki na pozostałe włosy.
7. Delikatnie wmasować i przeczesać średnio gęstym grzebieniem, by rozprowadzić mieszankę na całej długości włosów; pozostawić na około 15 minut. Nie przejmować się kolorem mieszanki, ponieważ nie odpowiada pożądanemu kolorowi włosów.
8. Po upływie ustalonego czasu, dodać niewielką ilość letniej wody i delikatnie wmasować, chwilę odczekać, a następnie obficie spłukiwać do momentu, gdy woda będzie czysta.
9. Nanieść zawartość saszetki z odżywką w szamponie po farbowaniu i wmasować do uzyskania średniej piany.
10. Dokładnie spłukać, by zmyć ze skóry wszelkie pozostałości mieszanki.

Uwaga! Zaleca się przeprowadzenie testu skórnego na 48 godzin przed każdorazowym nałożeniem farby na włosy. Instrukcja testu znajduje się wewnątrz opakowania.