Calcium Alergo PLUS 16 tabletek musujących

  • Dodaj recenzję:
  • A7929
  • Producent: BIO-PROFIL
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 3,80 zł
  • Niedostępny
Opis: Calcium Alergo Plus x 16 tabletek musujących. Calcium Alergo Plus® suplement diety to kompozycja trzech składników: wapnia, cynku oraz związku pochodzenia roślinnego z grupy flawonoidów: kwercetyny.

Składniki:

Wapń - jest podstawowym składnikiem mineralnym organizmu. Bierze udział w procesie podziału i specjalizacji komórek. Przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego.

Cynk - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, pomaga zachować zdrową skórę, włosy i paznokcie, bierze udział w procesie podziału komórek, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Kwercetyna - jest związkiem pochodzenia roślinnego z grupy flawonoidów. Występuje naturalnie w wielu owocach i warzywach (cebula, brokuły, winogrona).

Zawartość w jednej tabletce:

Jedna tabletka zawiera 170 mg wapnia (21,25% RDA*), 60 mg kwercetyny, 5 mg cynku (50% RDA*).

W dwóch tabletkach:  Wapń 340 mg (42,5% RDA*), Kwercytyna 120 mg, Cynk 10 mg (100% RDA)

Bez dodatku cukrów. Zawiera substancję słodzącą

Masa netto: 16 tabletek musujących. Średnia masa tabletki: 2,3 g. Ilość netto: 36,8g

Sposób stosowania:

Zaleca się stosowanie: 2 tabletki dziennie. Tabletkę rozpuścić w pół szklanki letniej wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważoną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Skład zalecanej do spożycia dziennej porcji: Ostrzeżenie: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży i karmiące piersią, przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od światła i wilgoci.

Producent: BIO-PROFIL Polska Sp. z o.o.