CETAPHIL PS LIPOAKTYWNY Krem nawilżający 100g

  • Dodaj recenzję:
  • A9595
  • Producent: GALDERMA POLSKA SP. Z O.O.
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 32,99 zł
  • Niedostępny

Ochraniający naturalny płaszcz lipidowy skóry, krem Cetaphil PS lipoaktywny stanowi specjalistyczny preparat o działaniu nawilżającym, regenerującym oraz ochronnym, którego skład został dostosowany do specyficznych potrzeb skóry uszkodzonej na skutek schorzeń dermatologicznych oraz zabiegów medycyny estetycznej. Zawarte w produkcie substancje fizjologicznie czynne wygładzają i zmiękczają skórę, przynosząc jej ukojenie, a także odpowiednio nawilżają, chroniąc naskórek przed nadmiernym odparowaniem wody.

Lipoaktywny krem Cetaphil PS nie zawiera w swoim składzie alergizujących środków zapachowych, nie zatyka porów i nie powoduje powstawania zaskórników. Dzięki lekkiej konsystencji jest łatwy w aplikacji i szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy oraz nie brudząc odzieży. Produkt otrzymał dwukrotnie wyróżnienie „Perła Dermatologii Estetycznej”.

Wskazania:
krem Cetaphil PS lipoaktywny jest polecany do regeneracji i ochrony skóry uszkodzonej lub nadmiernie wysuszonej w przebiegu schorzeń dermatologicznych bądź po zabiegach medycyny estetycznej takich jak mezoterapia, peelingi, dermabrazja, zabiegi laserowe itp.

Skład:
gliceryna, witamina E oraz substancje o działaniu ochronnym (wazelina, olej migdałowy, dicapryl, silikony).

Właściwości:
gliceryna zawarta w lipoaktywnym kremie Cetaphil PS wykazuje właściwości nawilżające, długotrwale wiążąc wodę w naskórku i przeciwdziałając jej nadmiernemu odparowaniu; film ochronny, w skład którego wchodzi wazelina, olej migdałowy i dicapryl, zapewnia działanie wygładzające i zmiękczające naskórek, natomiast witamina E w połączeniu z silikonami działa kojąco i przeciwzapalnie, wspomagając jednocześnie proces produkcji nowych komórek.

Sposób użycia:
w zależności od suchości i stopnia nasilenia uszkodzeń na skórze, krem Cetaphil PS lipoaktywny może być nakładany tak często, jak jest to konieczne. Preparat należy aplikować na dokładnie oczyszczoną i wysuszoną skórę.

Opakowanie zawiera: 100 g.