Rzetelna firma Aptekamini.pl
Opinie o Aptekamini.pl
Wyróżnienie Aptekamini.pl w rankingu artykuły medyczne na opineo.pl 2016
Gwarancja Najniższej Ceny w Aptekamini.pl

CHELAT MAGNEZU B6, 36 kapsułek

A4767
Producent: OLEOFARM SP. Z O.O.
Dostępność:
Dostępny Dostępny
szt.
Cena brutto: 11,22 zł

Opis produktu

Nazwa: Chelat Magnezu B6
Postać: kaps.żelatyn.twarde
Dawka: -
Opakowanie: 36 kaps.
Skład: diglicynian magnezu, żelatyna (składnik otoczki), dwutlenek tytanu (barwnik), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)
Działanie: Magnezpomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, mięśni, utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, zdrowych kości i zębów oraz w utrzymaniu równowagi elektrolitowej. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Chelat Magnezu B6 zawiera diglicynian magnezu – wysoko przyswajalną formę chelatu magnezu. Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, odpornościowego i utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej.Dzienna porcja (1 kapsułka) zawiera: 469 mg diglicynianu magnezu, w tym 94 mg magnezu (25% zds*), 1,4 mg witaminy B6 (100% zds*).* % zalecanego dziennego spożycia
Wskazania: Preparat uzupełnia dietę w magnez i witaminę B6. Polecany jest szczególnie osobom aktywnym, uprawiającym sport, intensywnie pracującym i uczącym się, narażonym na stres oraz osobom starszym.
Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie, najlepiej po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Klienci, którzy kupili CHELAT MAGNEZU B6, 36 kapsułek, kupili również:

Do każdego zamówienia niezależnie od kwoty próbka gratis!

Zioła i suplementy diety, postaw na zdrowie: