Darmowa dostawa od 69 zł na terenie Polski w Aptece internetowej Mini
Rzetelna firma Aptekamini.pl
Opinie o Aptekamini.pl
Wyróżnienie Aptekamini.pl w rankingu artykuły medyczne na opineo.pl 2016

DAKTARIN KREM 15g

Kod produktu:A1343
Dostępność:
Dostępny Dostępny
szt.
Cena brutto: 16,99 zł

Darmowa dostawa kurierem dla zam. od 69 zł.

Opis produktu w Aptece Internetowej

Wskazania: Daktarin, krem jest wskazany w leczeniu grzybiczych zakażeń skóry spowodowanych przez dermatofity, drożdżaki i inne grzyby, takich jak: grzybica głowy, tułowia, rąk, grzybica pachwin i grzybica międzypalcowa stóp (stopa sportowca). W związku z przeciwbakteryjnym działaniem leku Daktarin, krem może być stosowany w grzybicach wtórnie zakażonych przez bakterie (np. pieluszkowe zapalenie skóry). 
 
Skład: 1g kremu zawiera: substancję czynną: mikonazolu azotan 20mg oraz substancje pomocnicze.
 
Działanie: Mikonazol działa przeciwgrzybiczo między innymi na dermatofity i drożdżaki oraz przeciwbakteryjnie na Gram-dodatnie pałeczki i ziarenkowce. Mikonazol znajduje zastosowanie także w leczeniu grzybic wtórnie zakażonych. Mikonazol zwykle likwiduje świąd skóry, który często towarzyszy zakażeniom wywołanym przez dermatofity i drożdżaki. Świąd ustępuje przed pojawieniem się innych oznak wyleczenia.
 
Sposób użycia: lek Daktarin, krem stosuje się na zmienione chorobowo miejsca na skórze, zwykle 2 razy na dobę. W przypadku gdy Daktarin, krem jest stosowany jednocześnie z lekiem Daktarin, puder leczniczy, zaleca się stosowanie obu postaci leku raz na dobę. Czas trwania leczenia wynosi od 2 do 6 tygodni w zależności od umiejscowienia i nasilenia zmian chorobowych. Po ustąpieniu wszystkich objawów i zmian chorobowych leczenie powinno być kontynuowane przez okres co najmniej 1 tygodnia. 
 
Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, leczenie grzybiczych zakażeń owłosionej skóry głowy, błon śluzowych, paznokci oraz na zranioną skórę; ciąża, laktacja.

Klienci, którzy kupili DAKTARIN KREM 15g, kupili również:

Twoje leki online i dermokosmetyki z dostawą do domu

Zioła i suplementy diety, postaw na zdrowie