Doppelherz Aktiv Na stawy Forte 60 kapsułek

  • Dodaj recenzję:
  • A7437
  • Producent: QUEISSER PHARMA GMBH & CO.
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 28,69 zł
  • Niedostępny

Suplement diety Doppelherz Aktiv Forte na stawy został stworzony dla osób, które chcą zadbać o prawidłowe funkcjonowanie chrząstki stawowej, która każdego dnia jest narażona na ogromne obciążenia. Dzięki zawartości glukozaminy z chondroityną, witaminy C i miedzi produkt wspomaga pracę stawów, wykazuje działanie antyoksydacyjne oraz wzmacnia odporność.

Glukozamina i chondroityna stanowią kluczowe składniki budulcowe chrząstki stawowej, więzadeł oraz mazi stawowej, które biorą udział w wytwarzaniu proteoglikanów, podstawowych związków wchodzących w skład tkanki łącznej. Z kolei witamina C stymuluje produkcję włókien kolagenu, jednego z elementarnych składników chrząstki stawowej, odpowiedzialnego za jej wytrzymałość. Ponadto neutralizuje niekorzystny wpływ wolnych rodników na struktury stawów, więzadeł i ścięgien.

Wskazania:
Doppelherz Aktiv Forte to suplement diety polecany do stosowania szczególności przy braku aktywności ruchowej (np. siedząca praca), przeciążeniu układu kostno-stawowego (spowodowanym nadwagą, intensywnymi ćwiczeniami fizycznymi, ciężką pracą) oraz dla osób po menopauzie i w starszym wieku.

Dawkowanie:
zaleca się stosowanie 1 kapsułki Doppelherz Aktiv Forte dwa razy dziennie, popijając niewielką ilością wody.
Nie przyjmować na czczo.
Nie przekraczać rekomendowanej dobowej porcji do spożycia.
Produkt jest suplementem i nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zdrowej diety.

Środki ostrożności:
Doppelherz Aktiv Forte na stawy jest suplementem przeznaczonym wyłącznie dla osób dorosłych.
Nie stosować u kobiet w okresie ciąży oraz karmienia piersią.