DUREX K-Y Jelly Nawilżający żel intymny 50ml

  • Dodaj recenzję:
  • A16874
  • Producent: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 10,99 zł
  • Niedostępny
Nawilżający żel intymny DUREX  K-Y jest bardzo bezpieczny i przyjazny, gdyż stworzony został na bazie wody. Zwiększa nawilżenie pochwy podczas stosunku oraz przynosi ulgę przy suchości pochwy.

Skład:

Woda, gliceryna, sorbit, alkany/polimer usieciowany akrylanowo-alkilowy (długość od C10 do C30), fenoksyetanol, parabenian metylowy, wodorotlenek sodu.

Działanie:

Przyjazny dla skóry i błon śluzowych żel o zbliżonym pH do naturalnego pH pochwy pomaga zwiększyć nawilżenie miejsc intymnych. Dzięki temu zmniejsza dyskomfort powodowany suchością pochwy, zapobiega otarciom oraz podrażnieniom. Przyczynia się do zwiększenia przyjemności odczuwalnej podczas współżycia. Będzie również przydatny np. przy problemach z aplikacją tamponów. Jego skład bazuje na wodzie, dlatego jest wyjątkowo delikatny, nie ma także obaw przed stosowaniem go z prezerwatywami, nie wchodzi bowiem z gumą w reakcję. Żel intymny nawilżający K-Y nie jest środkiem o działaniu plemnikobójczym lub antykoncepcyjnym.

Zastosowanie:

K-Y żel intymny nawilżający polecany do stosowania przy dyskomforcie powodowanym suchością pochwy, jako preparat nawilżający intymne części ciała przed stosunkiem. Można także stosować wspomagająco przy pomiarze temperatury w odbytnicy lub w celu łatwiejszego aplikowania tamponów.

Informacje dodatkowe:

Żel nie zawiera hormonów. Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik żelu.

Sposób użycia:

Wyciśnij z tubki taką ilość żelu, jakiej potrzebujesz. Aplikuj bezpośrednio na skórę lub na prezerwatywę. Jeśli masz wrażenie, że użyłaś za mało, wyciśnij jeszcze odrobinę. Pamiętaj, aby po użyciu produktu szczelnie dokręcić tubę.