DR IRENA ERIS CLINIC WAY 3-Fazowy Oczyszczający Oleożel do demakijażu twarzy 175ml

  • Dodaj recenzję:
  • A16556
  • Producent: LAB.KOSM.DR IRENA ERIS SP.Z O.O.
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 46,59 zł
DR IRENA ERIS CLINIC WAY 3-Fazowy Oczyszczający Oleożel do demakijażu twarzy

W zależności od stopnia zaawansowania starzenia się skóry zostały stworzone cztery linie preparatów do pielęgnacji twarzy, odpowiadające 4 typom zmarszczek, które uaktywniają się w różnym wieku. Tworzą one czterostopniowy przeciwzmarszczkowy program pielęgnacyjny ze składnikami aktywnymi uwzględniającymi potrzeby skóry w danym wieku:

1° stopień pielęgnacji–ZMARSZCZKI EKSPRESYJNE 30+
2° stopień pielęgnacji–ZMARSZCZKI ELASTOTYCZNE 40+
3° stopień pielęgnacji–ZMARSZCZKI ATROFICZNE 50+
4° stopień pielęgnacji–ZMARSZCZKI GRAWITACYJNE 60+

Dermołagodzący, oleożel oczyszczający do demakijażu i mycia twarzy o właściwościach przeciwzmarszczkowych posiada trójfazową, sensoryczną formułę, przeobrażającą się w trakcie stosowania z żelu w pielęgnacyjny olejek, a następnie w oczyszczające mleczko. Idealnie eliminuje wszelkie zanieczyszczenia, usuwa makijaż i pozostawia skórę doskonale oczyszczoną, odżywioną i nawilżoną. Sprawia, że odzyskuje ona swoją naturalną równowagę fizjologiczną. Formuła wzbogacona w wyciąg ze złotej algi, wzmacnia płaszcz hydrolipidowy skóry i chroni ją przed niekorzystnym wpływem środowiska. Kompleks natłuszczających i zmiękczających olejków pozostawia skórę aksamitną w dotyku. Niezastąpiony w codziennym demakijażu, zwłaszcza skóry dojrzałej, posiada udowodnione działanie wygładzające oraz redukujące drobne zmarszczki. Odpowiedni dla każdego typu skóry, również wrażliwej i alergicznej.

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ*:
- zmniejszenie liczby zmarszczek o 30% u 75% badanych,
- brak uczucia ściągnięcia u 81% badanych,
- skóra delikatna i wygładzona u 100% badanych*

* Wyniki badań in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris.

SPOSÓB UŻYCIA:
Uwolnić niewielką ilość jedwabistego żelu. Opuszkami palców łagodnie wmasować, ruchami okrężnymi, w nienawilżoną wodą skórę twarzy, omijając okolice oczu, aż do momentu zmiany konsystencji żelu w delikatny olejek. Następnie zmyć. Pod wpływem kontaktu z ciepłą wodą olejek zamieni się w delikatne mleczko.