Excedrin Migra Stop, 20 tabletek powlekanych

  • Dodaj recenzję:
  • A4360
  • Producent: GLAXO SMITH KLINE
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 20,50 zł

Doraźne leczenie bólów głowy oraz migreny bez aury.

Skład:

1 tabletka zawiera:
250mg kwasu acetylosalicylowego, 250mg paracetamolu, 65mg kofeiny

Wskazania:

Stosowany w doraźnym leceniu bólu głowy oraz napadów migreny z aurą lub bez aury.

Dawkowanie:

Dorośli:
W przypadku pojawienia się bólu głowy należy wziąć 1 tabletkę i popić szklanką wody. W przypadku bardziej intensywnego bólu głowy można wziąć jednorazowo 2 tabeltki. w razie konieczności kolejną dawkę przyjąć po upływie 4-6h.
Nie należy stosować leku dłużej niż 4 dni w bólu głowy lub 3 dni w migrenie bez konsultacji z lekarzem.
Nie należy stosować dawki większej niż 6 tabletek na dobę w obu wskazaniach.