Humana AntiColic od urodzenia 300g

  • Dodaj recenzję:
  • A12756
  • Producent: HUMANA POLAND SP.Z O.O.
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 25,60 zł
Humana Anticolic to mleko przeznaczone dla dzieci od urodzenia, do stosowania w postępowaniu dietetycznym w przypadku rozpoznanych problemów trawiennych, takich jak zaparcia, wzdęcia oraz kolki. Dzięki starannie opracowanej recepturze, preparat jest smaczny oraz bardzo dobrze tolerowany przez organizm małych dzieci. Unikalna struktura lipidów na bazie naturalnego tłuszczu mlecznego sprzyja prawidłowej pracy układu pokarmowego, przyczyniając się do tworzenia bardziej miękkich stolców i eliminacji zaparć. Mleko Humana Anticolic zostało wyprodukowane bez dodatku składników zawierających gluten.

Wskazania:

Humana Anticolic to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego wskazany do stosowania w przypadku kolek, wzdęć oraz zaparć od urodzenia. Zaleca się stosowanie po wcześniejszej konsultacji z lekarzem pediatrą.

Skład i właściwości:

W składzie mleka Humana Anticolic zastosowano łatwo przyswajalne i lekkostrawne białko w formie hydrolizatu, pochodzące z serwatki, które pozwala na lepsze jego wykorzystanie oraz pasaż jelitowy. Poza białkiem, w formule produktu znalazły się długołańcuchowe, wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 (DHA), które są szczególnie ważne dla rozwoju niemowląt, ponieważ w pierwszych miesiącach życia dzieci nie mają możliwości ich samodzielnego wytwarzania oraz błonnik probiotyczny GOS, który występuje w mleku matki, wspierając rozwój dobroczynnej flory bakteryjnej.

Sposób użycia:

Mleko Humana Anticolic może być podawane od urodzenia, przez cały okres karmienia pokarmem innym niż mleko matki - jako uzupełnienie w czasie karmienia piersią bądź jako wyłączny pokarm.
Przy przyrządzaniu posiłków dla niemowląt należy ściśle przestrzegać określonych wskazówek. Niewłaściwe lub zbyt długie przechowywanie przygotowanego do podania mleka może mieć niekorzystny wpływ na stan zdrowia dziecka.
Potrzebną do przygotowania porcji mleka wodę zagotować i wystudzić do temperatury 70°C. Połowę objętości wody nalać do wyparzonej wcześniej butelki, używając załączonej miarki Humana Anticolic. Proszek wsypać do butelki, zamknąć i wstrząsnąć. Następnie dolać pozostałą ilość wody, do uzyskania objętości przygotowywanej porcji mleka. Zamknąć butelkę i jeszcze raz wymieszać. Przygotowany pokarm ostudzić do temperatury właściwej do karmienia niemowlęcia.