Humana HA 1, 500g

  • Dodaj recenzję:
  • A12754
  • Producent: HUMANA POLAND SP.Z O.O.
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 50,89 zł
  • Niedostępny

Hipoalergiczne, modyfikowane mleko początkowe Humana HA 1 zostało dostosowane do potrzeb żywieniowych noworodków oraz niemowląt obciążonych ryzykiem wystąpienia alergii pokarmowej i jest przeznaczone do stosowania od pierwszych dni od urodzenia. Zawiera w swoim składzie hydrolizat białek serwatkowych (o niewielkim stopniu hydrolizy) oraz nienasycone kwasy tłuszczowe LC-PUFA (ARA i DHA) istotne dla prawidłowego rozwoju komórek nerwowych i ostrości wzroku. Receptura została uzupełniona o galaktooligosacharydy (GOS) wspierające rozwój odpowiedniej mikroflory bakteryjnej. Zawarte w produkcie nukleotydy przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego.

Wyprodukowano bez składników zawierających gluten.

Wskazania:
mleko Humana 1 HA jest przeznaczone dla noworodków i niemowląt zdrowych, u których istnieje obciążenie ryzykiem wystąpienia alergii.

Produkt należy stosować po konsultacji z lekarzem.
Preparat może być stosowany jako uzupełnienie w czasie karmienia piersią lub wyłącznego karmienia, gdy dziecko z różnych przyczyn nie może być karmione mlekiem matki.

Sposób użycia:
Mleko należy przygotowywać bezpośrednio przed posiłkiem i od razu podać dziecku do spożycia.
Przed przystąpieniem do przyrządzania mleka, butelkę, smoczek i zakrętkę starannie umyć.
Potrzebną ilość wody przegotować i wystudzić do temperatury ok. 50 stopni Celsjusza, po czym połowę objętości wody do przygotowania mleka wlać do umytej butelki.
Odmierzyć odpowiednią ilość proszku, zamknąć butelkę i gwałtownie wstrząsnąć. Dolać pozostałą resztę wody, jeszcze raz wymieszać.
Nałożyć smoczek i sprawdzić temperaturę przyrządzonego mleka (ok. 37 stopni Celsjusza).