HYAL-DROP PRO, 10 ml

  • Dodaj recenzję:
  • A15375
  • Producent: VALEANT SP. Z O.O. SP.J.
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 22,90 zł
  • Niedostępny

Krople do oczu Hyal-Drop Pro to preparat w postaci nieprzezroczystego roztworu zawierającego 0,24% kwas hialuronowy, glicerol, karbomer oraz składnik lipidowy.
Jest przeznaczony do stosowania miejscowego do oka (do worka spojówkowego) w celu odpowiedniego nawilżenia rogówki oraz spojówek. Produkt nie zawiera w swoim składzie sztucznych środków konserwujących oraz buforów, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dobrą tolerancją i łatwością użycia.

Po otwarciu preparat może być stosowany wyłącznie przez okres 12 tygodni (3 miesięcy).

Wskazania:
Krople do oczu Hyal-Drop Pro są wskazane do leczenia objawowego zespołu suchego oka oraz łagodzenia takich dolegliwości jak suchość, pieczenie, podrażnienie oraz zmęczenie oczu, związanych między innymi z wielogodzinną pracą przy komputerze, długotrwałym oglądaniem telewizji, suchym powietrzem w pomieszczeniach ogrzewanych lub klimatyzowanych, dymem papierosowym, wiatrem oraz przyjmowaniem niektórych leków (antykoncepcyjnych, antyhistaminowych, przeciwskurczowych, moczopędnych itp.).

Działanie:
składniki znajdujące się w preparacie wykazują działanie nawilżające, przynosząc ulgę podrażnionym i zmęczonym oczom, nie zaburzając przy tym procesu widzenia i odświeżając oczy w trakcie długotrwałego korzystania z komputera, wietrznej pogody, przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach itp. W składzie Hyal-Drop Pro znalazł się kwas hialuronowy, polisacharyd, naturalnie występujący w płynie łzowym. Związek ten dobrze przylega do powierzchni spojówek i rogówki, zapewniając oczom długotrwałe nawilżenie.

Sposób użycia:
Preparat Hyal-Drop Pro ma postać kropli do oczu, do stosowania miejscowego do worka spojówkowego.
Zaleca się stosowanie 1 kropli do każdego z worków spojówkowych tak często, jak jest to potrzebne.
Produkt może być stosowany długotrwale.
Nie należy przekraczać rekomendowanych dawek, gdyż nie wpłyną one na skuteczność preparatu, a mogą mieć niekorzystne oddziaływanie na zdrowie.

Przeciwwskazania:
nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.