Darmowa dostawa od 69 zł na terenie Polski w Aptece internetowej Mini
Rzetelna firma Aptekamini.pl
Opinie o Aptekamini.pl
Wyróżnienie Aptekamini.pl w rankingu artykuły medyczne na opineo.pl 2016

Kapsiplast, plaster leczniczy 10x15cm, 1 sztuka

Kod produktu:A1037
Producent: 3M
Dostępność:
szt.
Cena brutto: 2,90 zł

Darmowa dostawa kurierem dla zam. od 69 zł.

Opis produktu w Aptece Internetowej

Wskazania: stosowany w leczeniu miejscowym nerwo- i mięśniobóli różnego pochodzenia np. okolicy lędźwiowo-krzyżowej kręgosłupa.
 
Skład: jeden plaster o rozmiarach 10x15cm zawiera: substancje czynne: 0.0399-0.0033g wyciągu gęstego z owoców pieprzowca Capsicum Annuum L. (Capsici fructus extractum spissum), co odpowiada zawartości kapsaicynoidów 6.0-8.0mcg/cm2 plastra oraz 0.0245-0.0020g wyciągu gęstego z korzenia pokrzyku Atropa belladonna L. (Belladonnae radicis extractum spissum), co odpowiada zawartości alkaloidów tropinowych w przeliczeniu na atropinę 2.2-3.0mcg/cm2 plastra.
 
Działanie: rozgrzewające.
 
Sposób użycia: plaster przykłada się na skórę w okolicy miejsca bolącego np. w okolicy lędźwiowo-krzyżowej kręgosłupa. Skórę miejsca bolącego należy dokładnie umyć i osuszyć. Odkleić warstwę ochronną z plastra i przylepić go do skóry. Plaster może pozostać na skórze maksymalnie do 2 dni. Przy zrywaniu należy plaster pociągnąć energicznie (wolne odrywanie jest bolesne). Ponownie na to samo miejsce przyłożyć plaster dopiero po 14 dniach przerwy.

Klienci, którzy kupili Kapsiplast, plaster leczniczy 10x15cm, 1 sztuka, kupili również:

Twoje leki online i dermokosmetyki z dostawą do domu

Zioła i suplementy diety, postaw na zdrowie