Rzetelna firma Aptekamini.pl
Opinie o Aptekamini.pl
Wyróżnienie Aptekamini.pl w rankingu artykuły medyczne na opineo.pl 2016

KLORANE suchy szampon na bazie mleczka z owsa, 150 ml

Kod produktu:A11694
Producent: PIERRE FABRE
Dostępność:
Dostępny Dostępny
szt.
Cena brutto: 25,60 zł

Darmowa dostawa kurierem dla zam. od 149 zł.

Opis produktu w Aptece Internetowej

Szampon suchy na bazie mleczka z owsa w sprayu, 150 ml

Działanie:

Laboratoria KLORANE opracowały ten oryginalny produkt, by umożliwić mycie włosów bez konieczności ich moczenia. Praktyczne i szybkie zastosowanie Szamponu suchego na bazie mleczka z owsa KLORANE jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości, aby umyć włosy klasyczną metodą. Właściwości czyszczące zawdzięcza on oryginalnemu połączeniu substancji o dużych zdolnościach absorbujących, które działają na zabrudzenia i sebum wydzielane przez skórę głowy jak prawdziwe gąbki. W przeciągu kilku minut włosy odzyskują lekkość i puszystość. Hipoalergiczny.

Zastosowanie:

Przed użyciem silnie wstrząsnąć, a następnie równomiernie rozpylić niewielką ilość produktu z odległości 30 cm. Pozostawić przez 2 minuty, dokładnie wyszczotkować włosy, by usunąć wszelkie ślady produktu. Unikać wdychania produktu i kontaktu z oczami.

Szampon suchy może być stosowany bez ograniczeń.

Sposób użycia:

Silnie wstrząsnąć. Przekręcić zakrętkę w prawo, by odsłonić otwór. Trzymać butelkę w pozycji pionowej, rozpylić proszek naciskając na przycisk, zachować 10 cm odstępu od włosów. Równomiernie rozprowadzić. Pozostawić na 2 minuty. Wyszczotkować dokładnie włosy, by usunąć wszelkie pozostałości po proszku. Unikać wdychania produktu i kontaktu z oczami. Szampon opracowany bez gazu pozwala na całkowicie bezpieczne stosowanie.

Udowodniona skuteczność:

82% osób testujących doceniło uczucie czystości po zastosowaniu niezwykle łagodnego Szamponu suchego na bazie wyciągu z owsa KLORANE, a 91% zadowolonych było z uzyskanej objętości włosów.

Klienci, którzy kupili KLORANE suchy szampon na bazie mleczka z owsa, 150 ml, kupili również:

Twoje leki online i dermokosmetyki z dostawą do domu

Zioła i suplementy diety, postaw na zdrowie