LA ROCHE TOLERIANE TEINT Nawilżający podkład w kremie 30 ml 03 Sable Sand

  • Dodaj recenzję:
  • A7113
  • Producent: L'OREAL
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 80,80 zł
LA ROCHE-POSAY TOLERIANE TEINT nr 03
Nawilżający podkład w kremie SPF 20
Ujednolica koloryt skóry, zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Jego zaawansowana formuła nie powoduje zaskórników i odznacza się właściwościami nawilżającymi, które zapobiegają suchości, jak i szorstkości skóry. Podkład Toleriane Teint skutecznie zmniejsza widoczność niedoskonałości oraz pozwala uzyskać makijaż o naturalnym wykończeniu.

Sprawdzona formuła, by upiększyć skórę. Ujednolica koloryt, nadając promienne wykończenie. Działa nawilżająco, by zapobiec szorstkości i suchości skóry. Zapewnia ochronę przed promieniami słonecznymi. Przeznaczony sla skóry suchej.

La Roche-Posay Toleriane Teint to nawilżający podkład w kremie, który działa od pierwszego zastosowania. Otula skórę lekką warstwą koloryzującą, by wyrównać odcień skóry i przywrócić jej promienny wygląd.
Zaawansowana formuła wykorzystująca właściwości kwasu hialuronowego zapewnia optymalny poziom nawilżenia. Zapobiega przesuszaniu się skóry.
Podkład w kremie z gamy Toleriane Teint pozwala zachować efekt perfekcyjnego makijażu przez cały dzień - bez uczucia ściągnięcia i podrażnień.

Rezultaty

Nawilżający podkład w kremie La Roche-Posay Toleriane Teint zapewnia natychmiastowe upiększenie skóry.

Stosowanie

Podkład w kremie z gamy Toleriane Teint to produkt do codziennego stosowania, by uzyskać efekt perfekcyjnego makijażu.
Po aplikacji kremu na dzień, niewielką ilość podkładu nałożyć na skórę. Kolistymi ruchami rozprowadzić - od środka ku brzegom twarzy.