Lerosett Maseczka do twarzy, 5 ml

  • Dodaj recenzję:
  • A2480
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 3,44 zł
  • Niedostępny

Oczyszczająca maseczka do twarzy Lerosett jest przeznaczona na problemy skóry trądzikowej, tłustej, mieszanej i zanieczyszczonej. Jej receptura została opracowana przy wykorzystaniu naturalnej glinki pochodzącej z Maroka i wzbogacona o składniki aktywne redukujące zanieczyszczenia, zaskórniki, wypryski, przekrwienia, wągry, wrastające włosy, cysty ropne gruczołów łojowych oraz podrażnienia skóry. Preparat odznacza się silnymi właściwościami keratolitycznymi (rozpuszczającymi keratynę), wysuszającymi i ściągającymi. Jest polecany przez lekarzy dermatologów oraz specjalistów zajmujących się pielęgnacją skóry. Maseczka jest przeznaczona do stosowania zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

Wskazania:
Maseczka do twarzy Lerosett jest przeznaczona dla osób ze skórą tłustą, mieszaną, trądzikową oraz zanieczyszczoną.

Działanie:
Składniki aktywne zawarte w maseczce oczyszczającej Lerosett usuwają martwy naskórek, regulują pracę gruczołów łojowych, a także przeciwdziałają mnożeniu się bakterii, które są odpowiedzialne za powstawanie zmian skórnych. Dodatkowo zapobiegają wrastaniu włosów i łagodzą podrażnienia. Regularne stosowanie maski sprawia, że pory skóry stają się czyste i zdrowe, a ilość sebum na skórze zostaje zrównoważona.

Stosowanie:
Maseczka do twarzy Lerosett jest łatwa w użyciu i jest polecana do każdego rodzaju skóry. Może być stosowana zarówno jako preparat oczyszczający do mycia twarzy, jak i jako maseczka nakładana miejscowo. Preparat należy aplikować rano i wieczorem, do momentu aż cera będzie zupełnie zdrowa, po czym wystarczy ją nakładać profilaktycznie raz lub dwa razy w tygodniu.

  • Skóra tłusta z niedoskonałościami (zaskórniki, wypryski, cysty itp.):

Maseczkę nakładać na twarz (omijając okolice oczu), pozostawić na ok. 10-20 minut, po czym dokładnie spłukać. Zaleca się stosowanie przez okres kilku tygodni dwa razy dziennie. Gdy stan skóry ulegnie poprawie, wówczas można zmniejszyć częstotliwość nakładania preparatu do 3-4 razy w tygodniu. W przypadku mocno widocznych zmian trądzikowych na skórze można aplikować cienką warstwę maski na noc.

  • Skóra mieszana lub sucha, ze sporadycznie pojawiającymi się wypryskami:

Maskę nakładać dwa razy dziennie jedynie na zmiany, pozostawić na ok. 10-20 minut lub na całą noc. Aby cera pozostała czysta, preparat można używać codziennie do mycia twarzy.

  • Skóra sucha lub normalna, z pojedynczymi krostami:

Używać maseczki codziennie do mycia twarzy i aplikować miejscowo na zmiany skórne dwa razy dziennie. Pozostawić na ok. 5-10 minut lub na całą noc.

Mycie twarzy:
Z opakowania wycisnąć ok. 1 cm preparatu, dokładnie wmasować w skórę, a następnie osuszyć twarz i nanieść krem nawilżający.