Less 4 Age, hydrożel wypełniający zmarszczki do twarzy i okolic oczu, 30 ml

  • Dodaj recenzję:
  • A22318
  • Producent: OCEANIC
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 59,60 zł

Less 4 Age, hydrożel wypełniający zmarszczki do twarzy i okolic oczu

Hydrożel wypełniający zmarszczki do twarzy i oczu Less 4 Age jest produktem o spektakularnej skuteczności w redukcji zmarszczek, widocznych linii i utarcie jędrności. Doskonale nadaje się do każdego typu cery i może być stosowany zarówno przez kobety jak i mężczyzn w każdym wieku. Idealnie nadaje się do stosowania pod makijaż.

Właściwości:
Less4Age Hydrożel wypełniający zmarszczki do twarzy i oczu charakteryzuje się formułą 2w1. Stanowi ona połączenie kremu i skoncentrowanego serum. Kosmetyk wykazuje intensywne działanie nawilżające i wygładzające skórę oraz niweluje oznaki jej starzenia się. Już po 14 dniach stosowania kosmetyk widocznie wygładza zmarszczki, co zostało potwierdzone przez 97% testujących oraz badania aparaturowe. Wykorzystany w nim neuropeptyd BIO-GENETIC G3 pobudza proces odnowy skóry sprawiając, że staje się ona wyjątkowo gładka i napięta. Kompleks AQUA-LYS, będący bogatym źródłem kwasu hialuronowego i związków cukrowych, poprzez zatrzymanie skóry w jej głębszych warstwach skutecznie nawilża skórę. Less 4 Age Hydrożel wypełniający zmarszczki do twarzy i oczu cechuje formuła wolna od oleju. Wspomaga on działanie ampułek peptydowych natychmiast nawilżając i wygładzając skórę bez użycia sklapela i inwazyjnych zabiegów!


Główne składniki:
• neuropeptyd BIO-Genetic G3 (stymuluje proces odnowy skóry sprawiając, że staje się ona wyjątkowo gładka i napięta)
• kompleks AQUA-LYS (bogaty w kwas hialuronowy i związki cukrowe intensywnie nawilża i działa przeciwzmarszczkowo). Formuła oil-free.


Stosowanie:
Nanieś Hydrożel na oczyszczoną skórę twarzy i okolic oczu i pozostaw do wchłonięcia.
Stosuj rano i wieczorem.
U niektórych osób po aplikacji może wystąpić uczucie delikatnego mrowienia - jest to zjawisko naturalne, które ustępuje po paru minutach.


Opakowanie:
30 ml