Magne T Mix Formula 60 tabletek

  • Dodaj recenzję:
  • A12921
  • Producent: TREE PHARMA SP. Z O.O.
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 8,50 zł
  • Niedostępny
Produkt przeznaczony dla młodzieży i osób dorosłych. Zawiera magnez w postaci kompozycji łatwo przyswajalnych soli organicznych oraz witaminę B6. 
 
Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, prawidłowego metabolizmu energetycznego, a także w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i układu odpornościowego.
 
Zastosowanie: produkt polecany jest osobom odczuwającym zmęczenie i znużenie np. na wskutek stresu, w okresie intensywnego wysiłku umysłowego; w celu wsparcia prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz mięśni (w przypadku skurczy i napięcia mięśni np. u osób uprawiających sport); w związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na magnez (np. spożywanie dużych ilości kawy, herbaty, nadużywanie alkoholu).
 
Zalecane spożycie: 1-2 tabletki dziennie, po posiłku popijając wodą.
 
Składniki: magnez (mleczan magnezu, substancja wiążąca: poliwinylopirolidon), substancja wypełniająca: celuloza (celuloza mikrokrystaliczna), magnez (cytrynian magnezu), substancja wiążąca: poliwinylopirolidon, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).
 
1 tabletka zawiera: 70mg magnezu (18,7%)*, 1,4mg witaminy B6 (100%)*.
 
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość (uczulenie) na którykolwiek ze składników preparatu. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.