Nacecis 600mg 10 tabletek musujących

  • Dodaj recenzję:
  • A16572
  • Producent: NATUR PRODUKT PHARMA SP. Z O.O.
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 7,02 zł
  • Niedostępny
Nacecis
Acetylcyseinum 600 mg, tabletki musujące

Właściwości:

Ułatwia odkrztuszanie
Rozrzedza wydzielinę dróg oddechowych

10 tabletek musujących

Nacecis stosuje się krótkotrwale jako lek rozrzedzający wydzielinę dróg oddechowych i ułatwiający jej odkrztuszanie u pacjentów z objawami zakażenia związanego z przeziębieniem.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką zawierającą wskazania i przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. Wskazania do stosowania: Produkt Nacecis stosuje się krótkotrwale jako lek rozrzedzający wydzielinę dróg oddechowych i ułatwiający jej odkrztuszanie u pacjentów z objawami zakażenia związanego z przeziębieniem. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na acetylocysteinę lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Stan astmatyczny. Fenyloketonuria. Dzieci w wieku poniżej 2 lat - gdyż substancja czynna: acetylocysteina może wywołać niedrożność dróg oddechowych u dzieci w wieku poniżej 2 lat.

Sposób użycia:

Podanie doustne.
Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 250C. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty, w celu ochrony przed światłem i wilgocią.
Nie stosować leku po upływie 28 dni od pierwszego otwarcia pojemnika.

Skład:

1 tabletka musująca zawiera 600 mg acetylocysteiny.
Substancje pomocnicze: izomalt, aspartam, sodu wodorowęglan i inne substancje.
Szczegółowe informacje znajdują się w ulotce.