Rzetelna firma Aptekamini.pl
Opinie o Aptekamini.pl
Wyróżnienie Aptekamini.pl w rankingu artykuły medyczne na opineo.pl 2016

Nasic Kids aerozol do nosa dla dzieci od 2 do 6 lat 10ml

Kod produktu:A3131
Dostępność:
Dostępny Dostępny
szt.
Cena brutto: 12,99 zł

Darmowa dostawa kurierem dla zam. od 149 zł.

Opis produktu w Aptece Internetowej

Wskazania: w objawowym leczeniu niedrożności przewodów nosowych w przebiegu przeziębienia oraz przebytej operacji nosa - dla pobudzenia gojenia się błony śluzowej i poprawy drożności nosa; dla dzieci w wieku od 2. do 6. lat.

Skład: 1 dawka aerozolu do nosa (0,1ml roztworu) zawiera 0,05mg ksylometazoliny chlorowodorku i 5mg deksopantenolu oraz substancje pomocnicze: benzalkoniowego chlorku roztwór, potasu diwodorofosforan, disodu fosforan dwunastowodny, woda oczyszczona.

Działanie: zmniejszające obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, ułatwiające oddychanie, regenerujące błony śluzowe.

Dawkowanie: donosowo; dzieci w wieku od 2. do 6. lat: jedna dawka aerozolu do każdego otworu nosowego 1-2 razy na dobę (co 8-10 godzin). Nie podawać więcej niż 3 dawki do każdego otworu nosowego na dobę. Nie stosować dawek większych niż zalecane. Nie należy stosować leku dłużej niż 7 dni.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników; suche, zanikowe zapalenie błony śluzowej nosa; dzieci poniżej 2. roku życia; po zabiegach chirurgicznych prowadzonych drogą przeznosową i po operacjach przebiegających z odsłonięciem opony twardej.

Klienci, którzy kupili Nasic Kids aerozol do nosa dla dzieci od 2 do 6 lat 10ml, kupili również:

Twoje leki online i dermokosmetyki z dostawą do domu

Zioła i suplementy diety, postaw na zdrowie