NICORETTE FRESHFRUIT GUM Guma do żucia 4mg 105 sztuk

  • Dodaj recenzję:
  • A14536
  • Producent: MCNEIL AB
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 55,00 zł

Bez względu na to, czy próbujesz tylko ograniczyć palenie po jednym papierosie czy rzucić na dobre, guma NICORETTE pomoże Ci kontrolować ilość przyjmowanej nikotyny.

Kontrolując ilość przyjmowanej nikotyny, możesz na bieżąco skutecznie radzić sobie z objawami odstawienia. Każda guma uwalnia do Twojego organizmu kontrolowaną ilość nikotyny, wystarczającą do zaspokojenia głodu nikotynowego, ale mniejszą niż w tradycyjnym papierosie.

Odpowiednio stosowana guma NICORETTE może znacząco zwiększyć Twoje szanse na skuteczne zaprzestanie palenia, polegaj więc nie tylko na własnej sile woli.


Guma NICORETTE pomaga zaspokoić potrzebę zapalenia papierosa.

Zawarta w gumie nikotyna wchłania się do organizmu przez jamę ustną i dziąsła, łagodząc objawy odstawienia, kiedy tylko się pojawią. Z gumą NICORETTE jest się zawsze przygotowanym na ewentualny napad głodu nikotynowego.

Wskazania:

W leczeniu uzależnienia od wyrobów tytoniowych poprzez zmniejszenie głodu nikotynowego i objawów odstawiennych występujących po zaprzestaniu palenia.

Skład:

1 guma zwiera: substancję czynną 4mg, w postaci nikotyny z kationitem oraz substancje pomocnicze.

Działanie:

Nicorette FreshFruit Gum łagodzi głód nikotynowy i objawy odstawienie występujące po zaprzestaniu palenia.

Dawkowanie:

Żuj gumę powoli do momentu poczucia smaku. Następnie przerwij żucie i zatrzymaj gumę między dziąsłem i policzkiem. Czynność tę należy powtarzać przez 30 minut. Guma do żucia zacznie uwalniać nikotynę, która będzie następnie wchłaniana przez błonę śluzową jamy ustnej. Gdy smak zacznie zanikać, można sięgnąć po kolejną Gumę NICORETTE.

Ile gum NICORETTE potrzebuję?

Będzie to zależało od ilości papierosów wypalanych dotąd dziennie. Zgodnie z zaleceniami, większość osób stosuje na początku 8-12 gum, a następnie do 15 gum dziennie.
Zaleca się używanie gum przez co najmniej trzy miesiące, a następnie stopniowe zmniejszanie ich liczby. W momencie osiągnięcia liczby 1-2 gum dziennie, powinno być możliwe całkowite zaprzestanie ich używania. Jeśli rozpocząłeś leczenie od gum w dawce 4 mg, to najlepiej jest przejść na gumy o dawce 2 mg na etapie ograniczania liczby gum.

Przeciwwskazania:

Osoby w wieku poniżej 18 lat nie powinny stosować leku Nicorette FreshFruitGum bez zalecenia lekarza, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników Nicorette FreshFruit Gum.