OLIMP Endugen Endurance Sport 60 kapsułek

  • Dodaj recenzję:
  • A16531
  • Producent: OLIMP LABORATORIES
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 19,90 zł
  • Niedostępny
OLIMP Endugen Endurance Sport
Kompozycja precyzyjnie dobranych ekstraktów roślinnych, m.in. guarany i żeń-szenia, uzupełniona o wysoką ilość beta-alaniny oraz diwęglanu sodu, czyli składników od wielu lat stosowanych w elitarnych produktach zwiększających wytrzymałość i wydolność tlenową (VO2max), przeznaczonych dla najbardziej wymagających sportowców. Endugen zawiera kompozycję składników witaminowo - mineralnych, które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania wielu procesów zachodzacych w organizmie.

Skład (2 kapsułki):
- beta - alanina 1100mg,
- diwęglan sodu 650 mg ( w tym sód 178 mg),
- alfa-ketoglutaran L - argininy 200 mg ( w tym L - arginina 130 mg),
- tauryna 100 mg,
- ekstrakt żeń-szenia koreańskiego 100 mg,
- ekstrakt z guarany 35,2 mg (w tym kofeina 17,6 mg),
- kofeina 50 mg,
- ekstrakt pieprzy kajeńskiego 6 mg,
- magnez 75,4 mg,
- ryboflawina 0,7 mg,
- niacyna 8 mg,
- witamina B6 0,7 mg,
- witamina B12 1,25 mcg

Wskazania:
Produkt przeznaczony do stosowania przed oraz w trakcie najbardziej wyczerpujących imprez sportowych, a także w okresie wzmożonych ćwiczeń fizycznych (zgrupowania kadry, obozy szkoleniowe, treningi).

Dawkowanie: w dziennej porcji zaleca się 2 - 4 kapsułki dziennie, 30 minut przed wysiłkiem fizycznym. Suplement diety nie może być stosowany jako susbtytu zróżnicowanej diety.

Przeciwskazania: Produkt zawiera kofeinę. Nie spożywać jednocześnie innych produktów zawierających kofeinę. Nie stosować bezpośrednio przed snem lub w ciągu kilku godzin poprzedzających sen. Nie stosować podczas karmienia piersią, w przypadku chorób serca, nadciśnienia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w sposób niedostęny dla dzieci.