Rzetelna firma Aptekamini.pl
Opinie o Aptekamini.pl
Wyróżnienie Aptekamini.pl w rankingu artykuły medyczne na opineo.pl 2016

OLIMP Luteina Bio-Complex, 30 kapsułek

Kod produktu:A1131
Producent: SPORTATUT DĘBICA
Dostępność:
Dostępny Dostępny
szt.
Cena brutto: 19,50 zł

Darmowa dostawa kurierem dla zam. od 149 zł.

Opis produktu w Aptece Internetowej

Suplement diety Olimp Luteina Bio-Complex został opracowany z myślą o usprawnianiu pracy narządu wzroku, a także w celu ochrony go przed niekorzystnym wpływem promieniowania i innych czynników środowiskowych. W jego składzie znalazła się pochodząca z bioaktywnych ekstraktów roślinnych luteina, tauryna, selen, bioflawonoidy cytrusowe oraz witamina C.

Luteina zawarta w preparacie stanowi jeden z podstawowych składników wpływających na ochronę oczu. Należy do grupy karetonoidów, działając jak specjalny filtr, który absorbuje promieniowanie i neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za uszkadzanie narządu wzroku. W recepturze suplementu Olimp Luteina Bio Complex znalazły się również tauryna, selen oraz cynk, które w połączeniu z witaminą C i bioflawonoidami cytrusowymi wspomagają siatkówkę w walce z wolnymi rodnikami, wzmacniając aktywność enzymów przyczyniających się do niszczenia rodników w obrębie narządu wzroku.

Wskazania:
uzupełnienie diety osób, których narząd wzroku jest narażony na szkodliwe działanie promieniowania generowanego przez ekrany komputerów i odbiorników telewizyjnych.
Suplement może być stosowany także profilaktycznie, jako środek przeciwdziałający osłabieniu procesu widzenia postępującemu wraz z wiekiem.

Dawkowanie:
jeśli lekarz nie zalecił inaczej, należy przyjmować 1 kapsułkę Olimp Luteina Bio-Complex raz dziennie, po głównym posiłku.
Nie przekraczać dziennej rekomendowanej porcji do spożycia.
Produkt jest suplementem i nie może stanowić substytutu (zamiennika) zdrowej diety.

Klienci, którzy kupili OLIMP Luteina Bio-Complex, 30 kapsułek, kupili również:

Twoje leki online i dermokosmetyki z dostawą do domu

Zioła i suplementy diety, postaw na zdrowie