Olimp Vita-Min Multiple Sport Mega Caps 60 kapsułek

  • Dodaj recenzję:
  • A4771
  • Producent: OLIMP LABORATORIES
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 29,99 zł
  • Niedostępny
Witaminy Olimp Multiple Sport Vita-Plex Sport & Chela-Min to dwufazowy preparat witaminowo-mineralny, który opracowano z myślą o osobach dorosłych, w szczególności sportowcach oraz wszystkich tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Kompleksowa kompozycja witamin i składników mineralnych została dobrana w ten sposób, aby ułatwiać pokrycie zwiększonego zapotrzebowania na najważniejsze substancje odżywcze, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

Witaminy Olimp Multiple Sport Vita-Plex Sport & Chela-Min stanowią suplement dwufazowy:

  • MC kapsułka Chela-min zawiera minerały w postaci chelatów „Albion”, najlepiej przyswajalnych przez organizm,
  • MC kapsułka Vita-Plex zawiera skoncentrowaną dawkę witamin z unikalnym kompleksem zapewniającym ochronę wątroby i prostaty.
Wskazania:

Witaminy Olimp stanowią suplement diety przeznaczony do stosowania wyłącznie przez osoby dorosłe, które pragną uzupełnić codzienną dietę w mikroskładniki pokarmowe i wspomóc prawidłową pracę organizmu obarczonego intensywnym wysiłkiem fizycznym. Preparat może być zażywany zarówno przez zawodowych sportowców, jak i przez osoby amatorsko uprawiające sport.

Dawkowanie:

W celu osiągnięcia optymalnych efektów zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki dziennej. Nie należy przekraczać dziennej rekomendowanej dawki do spożycia.

Skład:

1 kapsułka zawiera: witamina A 1000mcg, witamina D 10mcg, witamina E 24mg, witamina C 290mg, witamina B1 19,4mg, witamina B2 19,6mg, niacyna 31mg, witamina B6 18,8mg, folian 400mcg, witamina B12 23mcg, biotyna 100mcg, kwas pantotenowy 12mg, bioflawonoidy cytrusowe 100mg, ekstrakt z karczocha (5% cynaryn) 80mg, ekstrakt z pestek dyni (5:1) 60mg, ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej 60mg, ekstrakt z zielonej herbaty 60mg, ALA (kwas alfa liponowy) 10mg, ekstrakt z pieprzu czarnego 1mg oraz substancje pomocnicze.

Środki ostrożności:

Stworzone przez markę Olimp witaminy Multiple Sport Vita-Plex Sport & Chela-Min nie są przeznaczone dla kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik suplementu.