Rzetelna firma Aptekamini.pl
Opinie o Aptekamini.pl
Wyróżnienie Aptekamini.pl w rankingu artykuły medyczne na opineo.pl 2016

ORSALIT 10 saszetek o smaku bananowym

Kod produktu:A396
Dostępność:
Dostępny Dostępny
szt.
Cena brutto: 12,55 zł

Darmowa dostawa kurierem dla zam. od 149 zł.

Opis produktu w Aptece Internetowej

Nazwa: Orsalit sm.bananowy
Postać: prosz.do sp.zaw.doust.
Dawka: -
Opakowanie: 10 sasz.a 4,43g
Działanie: ORSALIT jest doustnym płynem nawadniającym (DPN) o zmniejszonej osmolarności i składzie zgodnym z zaleceniami Europejskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci (ESPGHAN).Stosowanie doustnych płynów nawadniających jest zalecane zarówno przez ESPGHAN jak i WHO/UNICEF do uzupełniania płynów i składników mineralnych, głównie podczas biegunki i/lub wymiotów.ORSALIT skutecznie nawadnia, dzięki wykorzystaniu najbardziej efektywnego mechanizmu wchłaniania wody, sodu i glukozy.
Wskazania: ORSALIT jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego, do postępowania dietetycznego w stanach odwodnienia organizmu, szczególnie podczas biegunki i/lub wymiotów oraz w sytuacjach, w których występuje ryzyko odwodnienia. ORSALIT uzupełnia płyny i składniki mineralne w przypadku zaburzeń gospodarki wodno-elektrolitowej.
: Preparatu ORSALIT nie należy stosować u osób, u których występuje niedrożność jelit lub wstrząs hemodynamiczny.
Dawkowanie: Dawkowanie zależy od stopnia odwodnienia i zaleceń lekarza. Zwykle zaleca się podawać 50-100 ml doustnego płynu nawadniającego na kg masy ciała w ciągu pierwszych 4 godzin oraz dodatkowo 5-10 ml na kg masy ciała po każdym biegunkowym stolcu i/lub wymiotach. Na dalszym etapie nawadniania zaleca się podawać 5-10 ml doustnego płynu nawadniającego na kg masy ciała po każdym biegunkowym stolcu i/lub wymiotach.Zawartość 1 saszetki rozpuścić w 200 ml ciepłej, przegotowanej wody. Przed podaniem schłodzić. Płynu nie należy dosładzać. Do odmierzania odpowiedniej objętości wody służy załączona miarka. W celu poprawy walorów smakowych płyn można podawać przez rurkę.
Uwagi: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.  

Klienci, którzy kupili ORSALIT 10 saszetek o smaku bananowym, kupili również:

Twoje leki online i dermokosmetyki z dostawą do domu

Zioła i suplementy diety, postaw na zdrowie