PHARMACERIS EMOTOPIC krem barierowy do twarzy i ciała, 75ml

  • Dodaj recenzję:
  • A11784
  • Producent: LAB.KOSM.DR IRENA ERIS SP.Z O.O.
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 23,70 zł
  • Niedostępny
Pharmaceris Emotopic emolientowy krem barierowy do twarzy i ciała to wyrób medyczny, polecany do codziennej pielęgnacji wrażliwej, suchej, bardzo suchej oraz skłonnej do podrażnień i reakcji alergicznych skóry twarzy i ciała od 1.dnia życia, dzieci i dorosłych.
Zalecany również do ochrony skóry przed czynnikami zewnętrznymi (mróz, wiatr, suche powietrze, substancje drażniące), na skutek których skóra staje się szorstka, podrażniona, łatwo ulega mikrouszkodzeniom lub objawia się wypryskiem kontaktowym (w okolicach rąk, łokci, twarzy, kolan).
Do stosowania również profilaktycznie, dla zdrowej skóry, w celu zapobiegania suchości oraz zminimalizowania ryzyka powstania, nasilenia i nawrotów objawów atopowego zapalenia skóry.
Bez ograniczeń wiekowych.

Krem dostarcza skórze deficytowe ceramidy i lipidy, zapewniając optymalne nawilżenie, natłuszczenie i wygładzenie naskórka. Pozostawia na skórze spoistą, lipidową warstwę ochronną, zabezpieczając ją przed czynnikami zewnętrznymi oraz zapobiegając szorstkości i mikrouszkodzeniom naskórka.

Olej canola, szybko i skutecznie minimalizuje objawy podrażnień i miejscowych zmian kontaktowych, wyraźnie poprawiając stan skóry. Połączenie z olejem konopnym, zapewnia wysoką skuteczność w regeneracji naskórka, przyspieszając proces jego odnowy. Wysoka zawartość lipidów, skutecznie odbudowuje barierowe funkcje skóry, zapobiegając nadmiernej utracie wody.

Emolientową formułę uzupełnia hialuronian sodu, który pozwala na odtworzenie odpowiedniego poziomu nawilżenia w naskórku, również podczas jego skrajnego wysuszenia.

Składniki: 

Woda oczyszczona, Emolienty: Olej konopny, Olej, canola, Olej parafinowy, lanolina jakości farmaceutycznej, Ceramid, hialuronian sodu, hydroksyacetofenon, ekstrakty z wiciokrzewów, substancje pomocnicze. 
Nie zawiera; parabenów, barwników, substancji zapachowych, sterydów.

Sposób użycia: 
Krem stosować kilka razy dziennie (od 1 do 3), w zależności od stopnia suchości, na oczyszczoną i osuszoną skóre twarzy i ciała.

Przed użyciem odkręcić nakretke zerwać zabezpieczenie. 

Opakowanie: 75ml