PHILIPS Szczoteczka soniczna DiamondClean HX9362/67 Pink

  • Dodaj recenzję:
  • A17740
  • Producent: PHILIPS
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 577,90 zł
  • Niedostępny

Philips Sonicare Diamond Clean Pink

Któż z nas nie pragnie otaczać się pięknymi rzeczami? Firma Philips wyszła naprzeciw potrzebom klientów i stworzyła nową, niezwykle elegancką rózową szczoteczkę Philips Sonicare Diamond Clean, która nie tylko ładnie wygląda, ale także doskonale dba o Twoje zęby i dziąsła. Doskonale prezentuje się w każdej łazience, zapewniając Ci wyjątkowy luksus każdego dnia.


Informacje ogólne o szczotkach PHILIPS SONICARE:
Naszym zdaniem szczoteczki SONICARE Philips to obecnie najlepsze szczoteczki elektryczne jakie mamy w sprzedaży. Do wyboru jest wiele modeli oraz różne konfiguracje zestawów. Niemniej zasada działania we wszystkich modelach jest identyczna. Wszystkie opierają się na technologii soniczniej o której więcej informacji znajdziesz poniżej. Czym w takim razie różnią się poszczególne modele i zestawy? Różnią się przede wszystkim ilością trybów pracy szczoteczki (od 1 do 5), pojemnością akumulatora (czas pracy szczoteczki od 1 – 3 tyg.) oraz wyglądem (od zwykłej plastikowej rączki do szczoteczek z wyświetlaczami LED i antypoślizgowymi elementami). Poszczególne zestawy różnią się między sobą ilością szczoteczek, końcówek, ładowarek oraz innych dodatkowych akcesoriów.

Szczoteczka PHILIPS SONICARE została okrzyknięta mianem idealnej szczoteczki do zębów! Charakteryzuje się połączeniem niezwykle szybkich ruchów włókien (o częstotliwości dźwiękowej) z jednoczesnym zastosowaniem ruchów wymiatających - 31 000 drgań na minute (technologa DFA - Dynamic Fluid Action). Skutecznie czyści powierzchnie zębów i przestrzenie międzyzębowe, niedostępne dla konwencjonalnych szczoteczek. Na podstawie przeprowadzonych badań okazało się, że szczoteczka soniczna PHILIPS SONICARE jest wyjątkowo skuteczna w czyszczeniu kieszeni dziąsłowych oraz okolicy poddziąsłowej, a także zachyłków w obrębie aparatów ortodontycznych, stałych oraz w usuwaniu przebarwień, płytki nazębnej, biofilmu. Jest więc doskonałym rozwiązaniem dla osób noszących implanty, mosty czy aparaty ortodontyczne.

W odróżnieniu od starszych modeli szczoteczka PHILIPS SONICARE Diamond Clean wyróżnia:

- Elegancki wygląd - szczoteczka, jak i wszystkie akcesoria są w kolorze rózowym,
- 5 trybów czyszczących, w tym 2 zupełnie nowe (White, Polish) i 3 znane z poprzednich modeli (Clean, Refresh, GumCare),
- Całkowicie nowe końcówki, które dzięki specjalnemu kształtowi łagodnie, ale jednocześnie skutecznie czyszczą zęby. Dodatkowo, wygięty lekko kształt nowych końcówek pozwala znacznie łatwiej sięgać do tylnych powierzchni zębów.Podobnie jak końcówki ProResults, nowe głowice występują w 2 rozmiarach: małe (dla dzieci) i duże (dla dorosłych),
- Jeszcze większa skuteczność działania szczoteczki Diamond Clean. Wg. badań klinicznych już po tygodniu stosowania szczoteczka w widoczny sposób redukuje odbarwienia, a po dwóch tygodniach wyraźnie poprawia stan zdrowia dziąseł,
- Nowa, szklana ładowarka mogąca pełnić równocześnie rolę kubka do płukania ust - a przy tym wyglądająca dużo estetyczniej,
- Dodatkowa ładowarka podróżna USB w kształcie podróżnego etui, pozwalająca naładować /przechowywać szczoteczkę w wygodnym dla nas miejscu. Doskonałe rozwiązanie dla osób często podróżujący

Funkcje i możliwości szczoteczki sonicznej Philips Sonicare Diamond Clean:

- Litowo-jonowy akumulator - pozwala na szczotkowanie zębów bez ładowania szczoteczki nawet przez 3 tygodnie (mycie zębów 2 razy dziennie po 2 min.), co jest to szczególnie przydatne dla osób często podróżujących.

- 5 trybów mycia zębów:
Clean - codzienne mycie zębów.
White - tryb wybielający, skutecznie usuwający nalot i przebarwienia zębów.
Polish - tryb pracy "polerujący" zęby, nadając im piękny połysk.
GumCare - idealne rozwiązanie dla osób o wrażliwych dziąsłach - pełne mycie zębów połączone z delikatnym masażem linii dziąseł
Sensitive -delikatne czyszczenie, dla osób o wrażliwych zębach i dziąsłach

- Głowica Diamond Clean - Nowa, lepiej wyprofilowana końcówka Diamond Clean jest 10% szersza i posiada więcej włosia, co sprawia, że skuteczniej usuwania bakterie, kamienień nazębny i resztki jedzenia z Twojej jamy ustnej. Zapewnia wyjątkowe czyszczenie i zdecydowanie bielsze zęby (w porównaniu do innych końcówek). Dodatkowe, zielone włosie (w kształcie rombu) jeszcze skuteczniej czyści Twoje zęby. Dwa rodzaje głowic Diamond Clean ( mini i standard ) - Głowica Diamond Clean Standard jest doskonała do codziennego, kompletnego czyszczenia zębów przez dorosłych. Jej wyjątkowy kształt zapewni Ci skuteczne doczyszczenie zębów. Głowica Diamond Clean Mini dobrze sprawdzi się przy precyzyjnym doczyszczaniu trudno dostępnych miejsc. Końcówka jest polecana ze względu na rozmiar szczególnie dla dzieci, ale także dla osób z mniejszym łukiem zębowym. Końcówki należy wymieniać na nowe co 3 miesiące.

- Smartimer - Szczoteczka posiada timer i po upływie 2 minut wyłącza się automatycznie. Jest to optymalny, zalecany przez stomatologów, czas mycia zębów, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty czyszczenia zębów.

- Quadpacer - Zęby podzielone są na cztery strefy: przednia górna i tylna górna oraz przednia dolna i tylna dolna. Co 30 sekund jest sygnał tzw. interwał, który informuje Cię by przejść do mycia następnej strefy.

- Wskaźnik baterii - Szczoteczka wyposażona jest w wskaźnik baterii informujący o stanie naładowania szczoteczki.

- Ładowarka podróżna pod USB - Specjalna ładowarka pozwala Ci cieszyć się szczoteczka Diamond Clean zawsze i wszędzie, także kiedy jesteś na wyjeździe! Jest niewielka, więc świetnie sprawdza się w podróży. Ponadto można ją podłączyć np. do laptopa! Etui pomieści szczoteczkę oraz 2 końcówki.

- Elegancka ładowarka w formie szklanki - Szczoteczka PHILIPS SONICARE Diamond Clean posiada także wyjątkową szklaną ładowarkę. Wystarczy po prostu umieścić szczoteczkę w szklance!! Może być również stosowana do płukania jamy ustnej po szczotkowaniu. Szklana ładowarka nie tylko jest wygodna, ale także stanowi elegancki dodatek do Twojej łazienki.

Korzyści wynikające z używania szczoteczki Philips Sonicare Diamond Clean:
- Bardziej skuteczne i dokładne usuwanie płytki nazębnej
- Naturalnie bielsze zęby
- Redukcja kamienia
- Poprawa zdrowia dziąseł
- Skuteczniejsze usuwanie biofilmu
- Redukcja przebarwień
- Uczucie niezwykłego odświeżenia
- Lepsze dotarcie do miejsc trudno dostępnych
- Skuteczne czyszczenie dla osób z implantami, mostami czy noszących aparaty ortodontyczne
- Zmniejszona ilość chorób jamy ustnej (badania kliniczne)
- Łatwiejsze dotarcie do tylnych zębów, dzięki wygiętej szyjce główki szczoteczki

Szczoteczka Philips Sonicare© redukuje ponad 80% osadów z kawy, herbaty i nikotyny (nawet już po 4 tygodniach użytkowania).

W zestawie znajdują się:
- Różowa szczoteczka - 1 szt
- Głowica wymienna 1 szt standard
- Głowica wymienna 1 szt mini
- Szklana ładowarka - 1 szt.
- Rózowe etui z wbudowaną ładowarką podróżną USB - 1 szt.
- Higieniczne kapturki ochronne na końcówki - 2 szt.
- kabel USB do ładowarki - 1 szt.
- kabel sieciowy do ładowarki - 1 szt.
- Dwuletnia gwarancja od polskiego dystrybutora
- Instrukcja w języku polskim