PREWENIT INTENSIV, 30 tabletek

  • Dodaj recenzję:
  • A2942
  • Producent: BIOFARM SP.Z O.O.
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 12,20 zł
  • Niedostępny

Suplement diety Prewenit Intensiv to preparat zawierający w swoim składzie kwas foliowy oraz witaminy z grupy B (B6 i B12), składniki, które wspomagają utrzymanie prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Homocysteina stanowi szkodliwy produkt przemiany materii, a jej nadmiar we krwi uszkadza naczynia krwionośne i wywołuje zaburzenia krzepliwości krwi. Długotrwale utrzymujący się podwyższony poziom homocysteiny może przyczyniać się do rozwoju choroby miażdżycowej i innych schorzeń układu sercowo-naczyniowego. Witaminy z grupy B zawarte w preparacie dodatkowo redukują uczucie zmęczenia i znużenia oraz wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Wskazania:
Prewenit Intensiv jest przeznaczony do stosowania w celu uzupełnienia codziennej diety w kwas foliowy oraz witaminy z grupy B, które przyczyniają się do obniżenia poziomu homocysteiny.

Składniki:
laktoza z mleka, celuloza mikrokrystaliczna, poliwinylopolipirolidon (substancje wypełniające), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), cyjanokobalamina (witamina B12), kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy), otoczka tabletki (hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza, talk, skrobia kukurydziana, trójglicerydy, barwniki: dwutlenek tytanu z krzemianem glinowo potasowym, kwas karminowy, ryboflawina).

Sposób użycia:
zaleca się przyjmowanie 1 tabletki Prewenit Intensiv dziennie, najlepiej po posiłku, popijając wodą.
Nie należy przekraczać rekomendowanej dobowej porcji do spożycia.
Produkt jest suplementem i nie może stanowić substytutu (zamiennika) zrównoważonej diety.

Przeciwwskazania:
nie stosować u osób z nadwrażliwością na którykolwiek składnik preparatu, a także u dzieci oraz dorosłych z niedokrwistością Addisona – Biermera. Produkt nie jest przeznaczony dla osób z nietolerancją laktozy.