Purinasin, Izotoniczny roztwór wody morskiej, 50ml

  • Dodaj recenzję:
  • A12042
  • Producent: AFLOFARM
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 11,88 zł
  • Niedostępny

Purinasin to izotoniczny roztwór soli morskiej, gliceryny i pantenolu. Łączy w sobie wszystkie zalety wody morskiej, uzupełnione działaniem składników o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Purinasin jest nieodzowny w takich sytuacjach, jak:

Katar

 Przy kapiącym nosie, wypłukuje wydzielinę i oczyszcza jamy nosowe. Dzięki dodatkowi w postaci pantenolu, łagodzi powstające w nosie podrażnienia i przynosi ulgę

Zatkany nos

Rozpuszcza zalegającą wydzielinę i oczyszcza, a co za tym idzie ułatwia swobodne oddychanie przez nos

Alergie

Dzięki temu, że wypłukuje zalegające w nosie alergeny oraz rozpuszcza pojawiającą się wydzielinę, ułatwia uporanie się z nieprzyjemnymi objawami alergii. Dodatkowo łagodzi pojawiające się w nosie podrażnienia.

Wysuszona śluzówka

Suche powietrze w klimatyzowanych i ogrzewanych pomieszczeniach może spowodować wysuszenie śluzówki. Woda morska oraz gliceryna, które są składnikami Purinasinu, nawilżają i chronią śluzówkę nosa. Dodatek pantenolu sprawia, że Purinasin załagodzi pojawiające się w wyniku przesuszenia podrażnienia.

Codzienna higiena

Wdychając suche i zanieczyszczone powietrze, nos musi sobie codziennie radzić z niesprzyjającymi warunkami. Oczyszczanie, nawilżanie oraz łagodzenie podrażnień z Purinasinem pozwala zachować zdrowy i naturalnie funkcjonujący nos.

 

Purinasin jest bezpieczny, więc mogą używać go nie tylko dorośli, ale także dzieci. Dzięki przyjaznemu aplikatorowi, który rozpyla delikatną mgiełkę, jest odpowiedni również dla nosków niemowląt od 6. miesiąca życia. Purinasin mogą stosować także kobiety w ciąży i karmiące piersią.