PYROSAL KID Syrop 100 ml

  • Dodaj recenzję:
  • A6955
  • Producent: HERBAPOL
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 11,99 zł
  • Niedostępny
Pyrosal Kid to syrop dla dzieci powyżej 3 roku życia zawierający naturalne ekstrakty roślinne, które wykazują korzystny wpływ na zdrowie górnych i dolnych dróg oddechowych, a także wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego. Preparat posiada ponadto w składzie witaminę C, która nie tylko zwiększa równowagę sił obronnych organizmu, ale także wykazuje właściwości obronne w stosunku wielu substancji toksycznych oraz jest niezbędna dla właściwego wchłaniania wielu cennych dla zdrowia substancji.

Wskazania:

Syrop Pyrosal Kid jest wskazany do stosowania podczas osłabienia organizmu u dzieci powyżej 3 roku życia, w szczególności w okresie infekcji oraz przeziębień w sezonie jesienno-zimowym oraz w celu wspomagania naturalnych mechanizmów oczyszczania dolnych i górnych dróg oddechowych.

Działanie:

Pyrosal Kid jest suplementem diety zawierającym naturalne ekstrakty roślinne i witaminę C, które wspomagają układ odpornościowy, wspierają fizjologiczny proces pocenia się, a także tworzą pierwszą linię obrony w walce z bakteriami oraz wirusami atakującymi nasz organizm. W składzie syropu znalazły się wyciągi z korzenia prawoślazu i kwiatostanu lipy, które wykazują działanie kojące i łagodzące na śluzówkę gardła.

Dawkowanie:

Zalecane dzienne spożycie syropu: dzieci od 3 do 5 roku życia: 1 łyżeczka (5 ml) trzy razy dziennie; dzieci od 6 do 12 roku życia: 1 łyżeczka (5 ml) cztery razy dziennie. Nie należy przekraczać dziennej rekomendowanej porcji do spożycia w ciągu doby.

Środki ostrożności:

Syrop Pyrosal Kid nie powinien być podawany osobom, u których stwierdzono nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Jako, że jest to suplement diety, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga odpowiednio zbilansowanej diety oraz prowadzenia zdrowego trybu życia. Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Pyrosal Kid jest preparatem, który może być spożywany zarówno przez wegan, jak i wegetarian.

Opakowanie zawiera 100 ml syropu.