Salvigol Bio Pediatric 13,5g tabletki do ssania

  • Dodaj recenzję:
  • A9658
  • Producent: ABOCA
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 16,96 zł
  • Niedostępny

Salvigol pediatric tabletki dla dzieci to specjalny produkt wspomagający o działaniu ochronnym, stosowany w celu łagodzenia stanów podrażnienia w obrębie gardła; przynosi ulgę w występujących w takich wypadkach objawach, suchości, pieczenia oraz trudności przy przełykaniu.
Salvigol pediatric tabletki dla dzieci tworzą składniki z upraw biologicznych i wyłącznie funkcjonalne substancje roślinne wytworzone dzięki innowacyjnemu procesowi ekstrakcji i koncentracji.

Środki ostrożnosci:

nie stosować u dzieci poniżej lat 3. Uwaga nie stosować u dzieci, które nie potrafią pozostawić tabletki do powolnego rozpuszczenia się w ustach.
Nie stosować w razie nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.
W celu uzyskania szerszych informacji, przeczytaj uważnie dołączoną ulotke.

Spośob użycia:

tabletka działa najlepiej, jeżeli rozpuszcza się ją powoli w ustach. Zaleca się stosowanie 1 tabletki przy każdorazowym podaniu aż do dawki dziennej: 2 tabletki dla dzieci w wieku lat 3; od 3-5 tabletek dla dzieci od lat 4 do 6; od 4-6 tabletek dla dzieci powyżej lat 6. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu suchym, z dala od żródeł ciepła i światła.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Skład:

Cukier trzcinowy *; inulina z korzenia cykorii; miód liofilizowany *; liofilizowany sok cytrynowy; liofilizowany wielofrakcyjny wyciąg z liści szałwii lekarskiej (Salvidol 2-LMF)*; zel z liści aloesu zwyczajnego, poddany procesowi dehydratacji*; liofilizowany ekstrakt z mirry; aromaty z: ananasa, truskawki.
*składniki pochodzące z Upraw Biologicznych