WALMARK Sinulan Express Forte aerozol do nosa 15ml

  • Dodaj recenzję:
  • A8481
  • Producent: WALMARK SP. Z O.O.
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 22,60 zł


SINULAN EXPRESS FORTE

Przełom w leczeniu zapalenia zatok i nieżytu nosa

Sinulan Express Forte to wyrób medyczny w postaci aerozolu do nosa, stosowanego w leczeniu objawów zapalenia zatok przynosowych i nieżytu nosa różnego pochodzenia.

Ma innowacyjny i opatentowany skład z unikalnym mechanizmem działania. Działa szybko – po 15 min. nie tylko obkurcza naczynia błony śluzowej nosa, dzięki czemu odtyka nos, ale też redukuje przyczyny problemu, a przy tym nie wysusza błony śluzowej.

Składniki:
Filmogen II-giej generacji (glicerol, hydroksypropyloceluloza), woda, olejki eteryczne: Eucalyptus globulus, Mentha piperita, Rosmarinus officinalis, Thymus satureioides.
Preparat może być stosowany przez dzieci powyżej 12. roku życia, kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Dawkowanie: zaaplikować 2–3 razy do każdego otworu nosowego podczas wdechu;

Sposób użycia: powtarzać czynność 2–3 razy dziennie, a w razie potrzeby częściej, aż do całkowitego wyzdrowienia. Jedno opakowanie (15 ml) wystarcza na ponad 120 aplikacji.

Każdorazowo przez pierwszych 10–15 minut po zastosowaniu może być odczuwalne delikatne mrowienie spowodowane mechanizmem działania wyrobu Sinulan Express Forte. Jeśli podrażnienie jest zbyt intensywne lub utrzymuje się zbyt długo, zaleca się zaprzestanie stosowania wyrobu ze względu na możliwość reakcji alergicznej na jeden ze składników wyrobu Sinulan Express Forte.

Preparat wykazuje działanie około 10–15 minut po aplikacji, powodując znaczny wzrost wydobywania się wydzieliny z nosa. Przez ten czas nie należy wykonywać powtórnej aplikacji. Nasilenie wydobywania się wydzieliny z nosa może trwać nawet 4–6 godzin, w zależności od początkowego stopnia zablokowania dróg nosowych (przekrwienia błony śluzowej nosa).

Należy się skontaktować z lekarzem, jeśli w ciągu 7 dni stosowania aerozolu do nosa Sinulan Express Forte objawy nie ustąpią.