Tonaxinum Forte na dzień 30 tabletek

  • Dodaj recenzję:
  • A12579
  • Producent: NOVASCON PHARMACEUTICALS SP. Z O.O.
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 19,69 zł
  • Niedostępny
Tonaxinum Forte na Dzień to nowoczesny suplement diety przeznaczony dla osób narażonych na stres. Opatentowany ekstrakt z korzenia i liści Withania sommifera zwiększa odporność na stres, a także pomaga organizmowi radzić sobie z nim. Dodatkowo wspiera utrzymanie stabilności emocjonalnej. 
Kwas pantotenowy – przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na odpowiednim poziomie.
Witamina B6 – pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i wpływa na utrzymanie właściwych funkcji psychologicznych.
 
Zastosowanie: uzupełnienie diety w składniki łagodzące stres.
 
Zalecane spożycie: 1-2 tabletka powlekana dziennie. Tabletkę należy połknąć i popić wodą, przyjmować podczas lub po posiłku, najlepiej rano.
 
Składniki: ekstrakt z korzenia i liści Withania somnifera standaryzowany na 32% oligosacharydów i 10% witanozydów, kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), substancje wypełniające - celuloza i sól sodowa sól sodowa karboksymetylo-celulozy usieciowana, substancje przeciwzbrylające - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu i kwas tłuszczowe, substancje glazurujące - sorbitol, guma arabska i karagen.
 
1 tabletka zawiera: opatentowany ekstrakt z korzenia i liści Withania somnifera Sensoril 125mg w tym: oligosacharydy 40mg, witanozydy 12,5mg, kwas pantotenowy 3mg (50%)*, witamina B6 700mcg (50%)*,
 
*RWS- Referencyjne Wartości Spożycia.
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Osoby z ciężką chorobą wrzodową, kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem. 
 
Ważne wskazówki:
Preparat należy przechowywać w temperaturze 15-25 stopni Celsjusza.
Suplement należy przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.
Chronić przed światłem i wilgocią.
Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego tryby życia.
Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.
Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.