TREC CLENBUREXIN 90kapsułek

  • Dodaj recenzję:
  • A17287
  • Producent: TREC NUTRITION
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 59,00 zł
  • Niedostępny
CLENBUREXIN

Produkt został opracowany tak, aby w maksymalnym stopniu wspomóc organizm w walce z nadwagą i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Odpowiednio dobrany zestaw naturalnych termogeników, witamin oraz substancji o działaniu stymulującym zwiększa tempo przemiany materii i produkcję ciepła z tłuszczu oraz tłumi apetyt i działa energetyzująco. 
CLENBUREXIN wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki zarówno u osób aktywnych jak i prowadzących siedzący tryb życia.

Matka natura w trosce o nasze dobre zdrowie i wyrzeźbioną sylwetkę wyposażyła niektóre zioła w składniki, które przyczyniają się do pozbycia nadmiaru tkanki tłuszczowej. Każdy kto kiedyś spróbował ostrej papryczki habanero przekonał się jak silne działanie termogeniczne ma kapsaicyna w niej zawarta.
Na podobnej zasadzie działają popularne termogeniki, czyli suplementy zwiększające temperaturę ciała. Wraz ze wzrostem temperatury rośnie tempo metabolizmu przez co spalamy zdecydowanie większą ilość kalorii. Jeśli do działania termogenicznego dodamy jeszcze trening siłowy lub aerobowy uzyskamy połączenie które w szybkim tempie może pomóc nam osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

SKŁADNIKI AKTYWNE (2 kapsułki):

Ekstrakt Zielonej Kawy Coffea arabica [10% ACG] 900,00 mg
Ekstrakt Zielonej Herbaty Camelia sinensis [55% EGCG] 540,00 mg
L-Tyrozyna 500,00 mg
Ekstrakt Ostrokrzewu Paragwajskiego Ilex paraguariensis [4:1] 200,00 mg
Kofeina Bezwodna 200,00 mg
Kwas Pantotenowy 200,00 mg(3333%)
Ekstrakt Korzenia Imbiru Zingiber officinale [5% Gingeroli] 120,00 mg
Ekstrakt Pieprzu Kajeńskiego Capsicum frutescens [Owoc] 100,00 mg
Ekstrakt Pieprzu Czarnego – Bioperine® Piper nigrum [95% Piperyny] 12,00mg

DAWKOWANIE:

Jednorazową porcję preparatu ‒ 2 kapsułki popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie, najlepiej na 30 min. przed posiłkiem lub treningiem.

Uwaga!
Produkt ma silne działanie pobudzające, nie stosować przed snem!