VICHY IDEAL SOLEIL SPF 30 Spray do ciała 200ml

  • Dodaj recenzję:
  • A8407
  • Producent: VICHY
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 60,95 zł
  • Niedostępny
IDÉAL SOLEIL BRONZE spray optymalizujący opaleniznę do ciała SPF 30

Dzięki zawartości składników pielęgnacyjnych oraz aktywatora melaniny pomaga w uzyskaniu jednolitej i świetlistej opalenizny bez użycia samoopalacza. Zaawansowana formuła chroni skórę przed uszkodzeniami słonecznymi, przebarwieniami i jej przedwczesnym starzeniem się. Odpowiedni do skóry wrażliwej. Fotostabilny. Hipoalergiczny. Wodoodporny. Bez parabenów.

Spray przeznaczony jest do ochrony przeciwsłonecznej skóry ciała. Zawiera filtr MEXORYL®, aby zapewniać ochronę przed promieniami UV, w tym długimi falami UVA.  Pomaga chronić przed negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego oraz przedwczesnym starzeniem się skóry.

Innowacyjna nawilżająca formuła zawierająca AKTYWATORY MELANINY*, odpowiedzialnej za naturalny proces opalania, pomaga uzyskać jednolitą i świetlistą opaleniznę. Nie zawiera samoopalacza. Dzięki zawartości WITAMINY E i AQUABIORYLU, skóra pozostaje miękka i odżywiona.

Testowany na skórze wrażliwej pod kontrolą dermatologiczną.

Ideal Soleil Spray Bronze nałożony na skórę, szybko się wchłania. Pozostawia skórę nawilżoną - bez tłustej powłoki. Po opalaniu skóra nie jest przesuszona, lecz miękka i gładka.  Wygodne i wodoszczelne opakowanie idealnie nadaje się na plażę. Umożliwia aplikację przy różnym ułożeniu, co ułatwia stosowanie na trudno dostępnych partiach ciała.

Sposób użycia:

Ideal Soleil Spray Bronze przeznaczony jest do stosowania bezpośrednio przez ekspozycją na promienie UV.
Zaleca się spryskać ciało niewielka ilością preparatu, a następnie rozprowadzić równomiernie na skórę narażoną na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Dla utrzymania maksymalnej ochrony, aplikację należy powtarzać co kilka godzin - szczególnie po kąpieli lub wytarciu ręcznikiem.