Viveron, 30 kapsułek

  • Dodaj recenzję:
  • A6136
  • Producent: GARDENPHARM
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 27,99 zł
  • Niedostępny

Viveron to preparat dla mężczyzn pragnących wywołać i wzmocnić erekcję, podnieść libido i zachowac sprawność seksualną. Viveron jest nie tylko bezpieczny, ale także skuteczny przy problemach z potencją.

Viveron wykorzystuje moc żeń-szenia, cynku, witamin B6 i B12 oraz buzdyganka naziemnego. Jeśli zdrowie i bezpieczeństwo Twojego organizmu są dla Ciebie ważne, wybierz siłę Viveronu.

Skład:

wyciąg z owoców buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris L. ), zawartość saponin: 40%, DER: 4:1; chlorowodorek L-argininy; żelatyna wołowa; wyciąg z liści żeń-szenia (Panax ginseng), zawartość ginsenozydów: 30%, DER: 15:1; substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; wyciąg z korzenia macy (Lepidium meyenii) DER: 4:1; wyciąg z trawy owsa zwyczajnego (Avena sativa L.), zawartość flawonoidów: 7%, DER: 10:1; D-pantotenian wapnia; tlenek cynku; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; cyjanokobalamina (witamina B12); chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).

Dawkowanie:

Zalecana dzienna porcja: 1-2 tabletki dziennie podczas lub po posiłku. Popić dużą ilością wody.

Działanie:

Viveron uzupełnia dietę mężczyzn o składniki, które mają pozytywny wpływ na jakość i intensywność życia seksualnego. Wyciągi z buzdyganka oraz żeń-szenia wspomagają naturalne funkcje seksualne. Żeń-szeń sprzyja witalności i kondycji seksualnej oraz pomaga wywołać i wzmocnić erekcję. Buzdyganek wspomaga popęd i możliwości seksualne. Wyciąg z owsa pozytywnie wpływa na równowagę hormonalną, natomiast wyciąg z macy pomaga zachować naturalną aktywność seksualną, energię i płodność. Cynk także pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności, jak również prawidłowych funkcji rozrodczych oraz prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. Kwas pantotenowy przyczynia się do prawidłowej syntezy i metabolizmu hormonów steroidowych, witaminy D i niektórych neuroprzekaźników. Podobnie jak witamina B6 i B12 przyczynia się także do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Wskazania:

Preparat dla mężczyzn pragnących wywołać i wzmocnić erekcję, podnieść libido i zachowac sprawność seksualną.

Produkt polecany jest do regularnego stosowania.

Przeciwwskazania:

Nie stosować przy nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Ze względu na zawartość buzdyganka naziemnego oraz zeń-szenia produkt nie powinien być zażywany przez kobiety w ciąży oraz karmiące oraz osoby poniżej 18 roku życia.