ZIAJA MED Kuracja Dermatologiczna AZS Zestaw: emulsja natłuszczająca 400 ml + olejek do mycia 270 ml + krem kojąco - nawilżający 50 ml

  • Dodaj recenzję:
  • A11230
  • Producent: Ziaja
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę Oczekujemy na dostawę
  • szt.
  • 29,90 zł
  • Niedostępny

Z myślą o osobach zmagających się z atopowym zapaleniem skóry marka Ziaja stworzyła specjalistyczną kurację dermatologiczną AZS. Wchodzące w jej skład preparaty mogą być stosowane bez ograniczeń wiekowych – są odpowiednie zarówno do pielęgnacji skóry osób dorosłych, jak i dzieci. Każdy z produktów został przebadany w Pracowni Alergologicznej Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Seria Ziaja kuracja dermatologiczna AZS, obejmuje emulsję natłuszczającą, natłuszczający olejek myjący do kąpieli i pod prysznic oraz krem kojąco-nawilżający.

1. Ziaja MED Kuracja Dermatologiczna AZS – emulsja natłuszczająca 400ml
Emulsja natłuszczająca jest preparatem przeznaczonym do stosowania przy nadmiernej suchości skóry, zaburzeniach bariery ochronnej naskórka, a także w nasilonym swędzeniu skóry.

Wskazania:
dla osób z atopią skóry bez ograniczeń wiekowych.

Sposób użycia:
niewielką ilość emulsji nanieść na skórę, delikatnie wmasować. W zależności od indywidualnych potrzeb kosmetyk można stosować tak często, jak jest to konieczne.

Skład:
mocznik, allantoina, ceramidy 1,3,6II – fitosfingozyna – cholesterol, witamina E, trój glicerydy, syrop kukurydziany.

2. Ziaja MED Kuracja Dermatologiczna AZS – natłuszczający olejek myjący do kąpieli i pod prysznic 270ml
Olejek myjący do kąpieli i pod prysznic delikatnie natłuszcza oraz myje skórę, nie naruszając jej fizjologicznej warstwy ochronnej i chroniąc przed wysuszeniem już w trakcie mycia. Dzięki zawartości witaminy E i oleju słonecznikowego redukuje szorstkość i łuszczenie naskórka, przeciwdziałając powstawaniu podrażnień.

Wskazania:
dla osób z atopią bez ograniczeń wiekowych.

Sposób użycia:
pod prysznicem – stosować niewielką ilość olejku do mycia skóry, dokładnie spłukać. Do kąpieli – wlać do ciepłej wody 2-3 nakrętki olejku. Po kąpieli starannie osuszyć skórę, nie pocierając jej. Olejek może być stosowany do pielęgnacji skóry twarzy i całego ciała.

Skład:
olej słonecznikowy, witamina E.

3. Ziaja MED Kuracja Dermatologiczna AZS – krem kojąco-nawilżający 50 ml
Krem kojąco-nawilżający z serii Ziaja Kuracja Dermatologiczna AZS zawiera w składzie mocznik, witaminę E i trójglicerydy, dzięki którym przywraca ciągłość bariery hydrolipidowej skóry, a także działa nawilżająco, zmiękczająco i przeciwświądowo.

Wskazania:
dla osób z atopią bez ograniczeń wiekowych.

Sposób użycia:
niewielką warstwę kremu nanieść na oczyszczoną skórę, wmasować. Stosować przynajmniej dwa razy dziennie, rano i wieczorem.

Skład:
allantoina, mocznik, ceramidy 1,3,6II – fitosfingozyna – cholesterol, trójglicerydy, witamina E, syrop kukurydziany.